آموزش تعمیر پکیج شوفاژ دیواری

آموزش تعمیر پکیج شوفاژ دیواری

آموزش تعمیر پکیج شوفاژ دیواری در مجموع17  جلسه می باشد. به تفکیک تشریح قطعات داخلی پکیج های شوفاژ دیواری پرداخته می‌شود، شامل قطعاتی که در داخل پکیج های شوفاژ دیواری استفاده شده‌اند، چه کاری انجام می‌دهند، در واقع شرح حال دستگاه از بابت خراب شدن این قطعه به چه صورت می‌باشد و اینکه روش تست و تعمیر آن قطعه چگونه است، به تفکیک برای کارآموزان آموزش داده خواهد شد. در دوره‌ عملی آموزش تعمیرات و نصب پکیج، کارآموزان با باز و بسته کردن انواع مختلف پکیج  شوفاژ دیواری، قطعات را لمس می‌کنند و با توجه به روش‌های آموزش تئوری پکیج دیواری که برای آنها برگزار شده است، در کلاس عملی تعمیر و نصب پکیج دیواری  قطعات را تست می‌نمایند.

شغل تعمیرات و نصب پکیج دیواری یکی از مشاغل فنی پولساز می باشد و نصاب و تعمیرکار پکیج می بایست از مهارت لازم برای نصب و همچنین تعمیرات انواع پکیج های دیواری برخوردار باشد.

آموزش تعمیر پکیج شوفاژ دیواری
آموزش تعمیر پکیج شوفاژ دیواری

آموزش تعمیر پکیج شوفاژ دیواری

دوره آموزش تعمیرات پکیج شوفاژ دیواری و دوره آموزش نصب پکیج به صورت عملی در کارگاه زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور برگزار می گردد.اولین گام برای  معرفی اجزای پکیج هاست.تبدیل حالت زمستانی به تابستانی در پکیج دیواری از اهمیت بالایی برخوردار است. تمامی پکیج هایی که تولید می شوند  در سه حالت قابل تنظیم می باشد.  از این حالات می توان به حالت زمستانه ، حالت تابستانه و پکیج خاموش اشاره کرد. در هر فصل و شرایطی یکی از این حالت ها کاربرد دارند. به طور معمول در فصول گرم سال از حالت تابستانه استفاده می شود و هرچه  هوا رو به سردی می رود، حالت زمستانه برای گرم کردن خانه و محیط کاربرد خواهد داشت. با توجه به اینکه عمده تفاوت انواع مختلف پکیج های دیواری در نحوه عملکرد و ولتاژ آن ها است

آموزش تعمیر  پکیج  دیواری

پس از چند جلسه تشریح قطعات در دستگاه‌های مختلف کارآموزان جهت انجام مراحل مربوط به نصب از جمله: شستشوی مدار گرمایش و سپس راه اندازی دستگاه‌ها فعالیت خواهند کرد. به تدریج وارد جلسات عیب‌یابی و چگونگی تشخیص عیب و رفع آن در دستگاه می‌شوند. در جلسات عیب‌یابی توسط مدرس، ایرادهایی روی پکیج های شوفاژ دیواری مختلف گذاشته می‌شود، کارآموزان بصورت فردی  روی دستگاه ها  کار میکنن و ایرادهای مربوطه را با توجه به دستورالعمل‌هایی که در کلاسهای تئوری آموزش دیده‌اند، برطرف می‌کنند.. شستشوی ونحوه صحیح اسیدشویی در آموزشگاه کارآفرینان آرین به تکنسین‌ آموزش کافی ارائه خواهد شد.

مزایای دوره آموزش تعمیر پکیج شوفاژ دیواری

  • دوره آموزشی تعمیرات پکیج شو فاژ دیواری به صورت عملی و در کارگاه های مجهز برگزار می شوند.
  • قطعات مختلف پکیج شوفاژ دیواری و وظیفه آن را خواهید شناخت

ارائه مدرک معتبر فنی و حرفه ای

پشتیبانی دوره

معرفی به بازار کار

سر فصل آموزش تعمیر پکیج شوفاژ دیواری

فصل اول :ایمنی  شامل : آشنای با گاز طبیعیی..انواع دودکش…دریچه تامین هوا

فصل دوم : تاسیسات گرمایشی و لوله    شامل : فن کوئل…محاسبه بار حرارتی

فصل سوم : شناخت مدار پکیج  شوفاژ دیواری  شامل : قطعه شناسی

فصل چهارم : کارگاه عملی   شامل مونتاژ، دمونتاژ

آموزش شناخت مبانی سوخت و احتراق

آشنایی با مفاهیم حرارت و گرما در علم تاسیسات

آموزش شرح عملكرد عمومي پكيج هاي شوفاژ ديواري

شناخت انواع پكيج هاي ديواري از نظر محفظه احتراق

بررسي مدل هاي مختلف پكيج هاي شوفاژ ديواري

آموزش  و شرح اجزاي پكيج شوفاژ ديواري

آموزش طرز كار پکیج

آموزش رفع عیب و تعمیرات تخصصی

شناخت تفاوت ها درمدلها و برندهای مختلف

آشنایی با ابزار و تجهيزات نصب و تعميرات

آموزش اصول و مراحل نصب پکیج شوفاژ دیواری

آموزش سرويس و تعمير پكيج

آموزش سيستم كنترل و برق دستگاه پكيج شوفاژ ديواري

روش تامين هواي لازم جهت احتراق و محدوديت هاي نصب پكيج شوفاژ ديواري

آشنایی با دودكش و ضوابط مربوطه

با توجه به مزایایی که پکیج‌ها نسبت به وسایل گرمایشی دیگر دارند، این روزها تقاضا برای استفاده از آن افزایش پیدا کرده است. به طوری که در ساختمان‌های امروزی اغلب از پکیج استفاده می‌کنند. درنتیجه تقاضا برای نصب یا تعمیر آن نیز بالا رفته است. در صورتی که شما موفق به دریافت مدرک نصب پکیج دیواری شوید و در این زمینه تخصص کافی را داشته باشید، می‌توانید به استخدام شرکت‌هایی که در حوزه بازار کار نصب پکیج دیواری فعالیت می‌کنند، درآیید. همچنین می‌توانید به صورت خویش‌فرما، به عنوان نصاب یا تعمیرکار پکیج دیواری فعالیت داشته باشید. درآمد نصب و تعمیر پکیج دیواری به تخصص و مهارت شما بستگی دارد. اما در صورتی که به استخدام شرکت‌های تولیدکننده یا تعمیر پکیج درآمدید، درآمد نصب پکیج دیواری مبلغی ثابت است.

مرکز آموزش تخصصی پکیج دیواری کارآفرینان آرین  علاوه بر آموزش نصب پکیج دیواری، دوره دیگر تاسیسات یعنی دوره نصب و تعمیر کولر گازی را نیز برگزار می کند. برای آشنایی با این دوره و سر فصل های آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری: